Úvod Juniorská kola 27,5" Superior MODO XC 867 vel.XS růžová 2019
Horské kolo Superior MODO XC 867 vel.XS růžová 2019
Výška: 140 - 158 cm
Věk: od 10 let
Určeno pro dívky
AKCE
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Superior |
|---|---|
| Barva: | růžová |
| Velikost rámu: | XS (14") |
| Rám: | dural 6061 |
| Vidlice: | SR Suntour XCM HLO, zdvih: 100mm |
| Hlavové složení: | FSA Orbit 1.5B ZS No.57B |
| Převodník / Kliky: | Shimano FC-MT100 40/30/22T |
| Středové složení: | Shimano BB-UN100, BSA 73/122.5mm |
| Přesmykač: | Shimano Altus FD-M2000 - TS6 |
| Měnič: | Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow |
| Řazení: | Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus |
| Vícekolečko: | Shimano CS-HG200-9 11-36T |
| Řetěz: | KMC X9 |
| Náboje: | Shimano HB-TX505 CL / Shimano FH-TX5058 CL |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano BR-MT200 hydraulic disc brake 160/160mm |
| Ráfky: | ONE J20S 32H |
| Pláště: | Impac SmartPac 27.5x2.10" |
| Pedály: | Marwi SP-610 |
| Řidítka: | Alloy flat |
| Představec: | ONE Sport XC |
| Sedlovka: | ONE Sport XC 31.6mm |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza |
| Počet rychlostí: | 27 |
| Hmotnost: | 14,3 kg |
| Ročník: | 2019 |
| Velikost kol: | 27,5" |
Související produkty
Author Blatník plast Author X-Bow QR přední
Přední plastový blatník Author X-Bow QR, který se montuje do sloupku odpružené vidlice. Pro průmě...
Skladem
299
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author Blatník plast Author X-Bow zadní
Zadní plastový blatník Author X-Bow, který se montuje na sedlovou trubku. Pro průměr kola 26 až 2...
Skladem
259
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Force košík na lahev SIDE bílý
Košík na lahev Force SIDE v bílém barevném provedení s klasickým horním i bočním výsuvem lahve.
Skladem
99
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


