Úvod Juniorská kola 26" Author Limit 26 13,5" limeta/modrá 2023
Horské kolo Author Limit 26 13,5" limeta/modrá 2023
Výška: 135 - 160 cm
Věk: od 10 let
Určeno pro chlapce i dívky
AKCE
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | limeta/modrá |
| Velikost rámu: | 13,5" |
| Rám: | dural 6061 |
| Vidlice: | dural 6061 26" |
| Hlavové složení: | PRESTINE 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 32 zubů 152 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. |
| Měnič: | SHIMANO TX800 |
| Řazení: | SHIMANO Altus (8) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG31-8 11-34 (8) |
| Řetěz: | KMC Z8.3 |
| Náboje: | QUANDO 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO dural |
| Ráfky: | dural 32 děr |
|---|---|
| Paprsky: | ocel |
| Pláště: | KENDA Small Block Eight 26" × 1.95" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | ocel 20 mm 620 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | dural |
| Sedlovka: | dural (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR |
| Počet rychlostí: | 8 |
| Hmotnost: | 10,8 kg |
| Ročník: | 2023 |
| Velikost kol: | 26" |
Související produkty
Cyklistická přilba Author Creek 54-57cm modrá
Lehká přilba s Hard Shell technologií díky které je velmi odolná proti nárazu.
Do týdne
695
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Onguard zámek 1200x8 mm modrý
Lankový zámek Onguard v délce 1200 milimetrů v šedo-modrém barevném provedení.
Do týdne
160
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


