Úvod Dětská kola 20" Rock Machine Blizz 20" červená/černá/bílá 2023
Dětské kolo Rock Machine Blizz 20" červená/černá/bílá 2023
Výška: 115 - 130 cm
Věk: 6 - 9 let
Určeno pro chlapce i dívky
AKCE
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Rock Machine |
|---|---|
| Barva: | červená/černá/bílá |
| Velikost kol: | 20" |
| Rám: | dural |
| Vidlice: | Blizz 20", Alloy Custom Tubing, Ahead 1-1/8", Disc Brake IS standard, QR Type |
| Hlavové složení: | CH290TBW, 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | Wheel Top SXB4BL-MS, 28T |
| Středové složení: | Thun Topaz 120mm, BSA, shell 68mm |
| Měnič: | microSHIFT RD-M21SS, Super Short cage |
| Řazení: | microSHIFT DS45-7R, 7-speed |
| Vícekolečko: | SHIMANO TY CS-HG200-7, 12-28T |
| Řetěz: | KMC Z8.3 |
| Náboje: | ONE1 KTTD8F, 24H, M9x100mm, QR Type / ONE1 KTTD2R, 24H, M10x135, CASSETE, QR Type |
| Brzdy: | Tektro MD-M280, 160/160 rotor, mechanical disc brake |
| Brzdové páky: | dural |
|---|---|
| Ráfky: | Stars J19SD, 24H |
| Paprsky: | Sapim galvanized Black |
| Pláště: | Schwalbe Crazy Bob 20×2,10" |
| Pedály: | Marwi SP-202 |
| Řidítka: | ONE1 Alloy, MTB AL-153BT, 10° backsweep, 30mm rise, 560mm, 25.4mm |
| Madla / Gripy: | Velo VL-G311 |
| Představec: | ONE1 MAS-M60368 Alloy, 25.4xE35mm, 15° |
| Sedlovka: | ONE1 Alloy, SP C207, 27.2x230mm |
| Sedlo: | ONE1 Junior |
| Počet rychlostí: | 7 |
| Hmotnost: | 9,8 kg |
| Ročník: | 2023 |
Montáž a seřízení zdarma


