Úvod Juniorská kola 24" Leader Fox Capitan 24" žlutá 2023
Dětské kolo Leader Fox Capitan 24" žlutá 2023
Výška: 125 - 150 cm
Věk: 9 - 12 let
Určeno pro chlapce i dívky
AKCE
NOVINKA
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Leader Fox |
|---|---|
| Barva: | žlutá |
| Velikost kol: | 24" |
| Rám: | dural |
| Vidlice: | ZOOM FORGO,ZDVIH 50mm |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL,HLINÍKOVÝ,22/32/42T,152mm |
| Středové složení: | ZAPOUZDŘENÁ |
| Měnič: | 11-36T |
| Řazení: | 8 RYCHLOSTÍ |
| Vícekolečko: | 8 RYCHLOSTÍ 11-34T |
| Řetěz: | KMC |
| Náboje: | HLINÍK, RYCHLOUPÍNÁK |
| Brzdy: | SHIMANO DISKOVÉ MECHANICKÉ TX-80 |
|---|---|
| Ráfky: | 24", HLINÍKOVÉ, DVOUSTĚNNÉ |
| Pláště: | CST 24X1,95 |
| Pedály: | plast |
| Madla / Gripy: | pryž |
| Představec: | EXERACE DURAL,DÉLKA:60mm |
| Sedlovka: | EXERACE D:27,2mm, L:250mm |
| Sedlo: | LEADER FOX |
| Počet rychlostí: | 8 |
| Hmotnost: | výrobce neuvádí |
| Ročník: | 2023 |
Související produkty
Force brašna na řidítka černá 8959845
Brašna na řidítka s uchycením na suchý zip s reflexními prvky v černém barevném provedení. Vhodná...
Skladem
175
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


