Úvod Juniorská kola 24" Author Ultrasonic 24" stříbrná/červená 2020
Dětské kolo Author Ultrasonic 24" stříbrná/červená 2020
Výška: 125 - 150 cm
Věk: 9 - 12 let
Určeno pro chlapce i dívky
AKCE
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | stříbrná/červená |
| Velikost kol: | 24" |
| Rám: | triple butted hydroformed alloy 6061 24" |
| Vidlice: | dural 6061 24" |
| Hlavové složení: | AUTHOR Integrated 1.5" tapered |
| Převodník / Kliky: | LASCO 32 zubů 150 mm kliky |
| Středové složení: | SUNTOUR zapouzdřené |
| Měnič: | SHIMANO Alivio |
| Řazení: | SHIMANO Alivio (9) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG400-9 11-36 (9) |
| Řetěz: | KMC Z9 |
| Náboje: | QUANDO 24 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO dural |
|---|---|
| Ráfky: | dural 24 děr |
| Paprsky: | nerez ocel 2.0 mm černé |
| Pláště: | KENDA Small Block Eight kevlar 24" × 1.95" |
| Pedály: | dural |
| Řidítka: | AUTHOR Flat Top bar 0 mm 600 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | AUTHOR dural |
| Sedlovka: | AUTHOR dural (31.6) |
| Objímka: | AUTHOR (34.9) |
| Sedlo: | AUTHOR Champion CR |
| Počet rychlostí: | 9 |
| Hmotnost: | 9,8 kg |
| Ročník: | 2020 |
Související produkty
Zvonek Baby Color červená
Malý paličkový zvonek v červeném barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Montáž a seřízení zdarma


