Úvod Juniorská kola 24" Author Ultrasonic 24" modrá/limeta 2023
Dětské kolo Author Ultrasonic 24" modrá/limeta 2023
Výška: 125 - 150 cm
Věk: 9 - 12 let
Určeno pro chlapce i dívky
AKCE
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | modrá/limeta |
| Velikost kol: | 24" |
| Rám: | triple butted hydroformní dural 6061 24" |
| Vidlice: | dural 6061 24" |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1.5" tapered |
| Převodník / Kliky: | LASCO, 32 zubů, 150 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP, zapouzdřené |
| Měnič: | SHIMANO Alivio |
| Řazení: | SHIMANO Alivio (9) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG400-9, 11-36 (9) |
| Řetěz: | KMC Z9 |
| Náboje: | QUANDO, 24 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO dural |
|---|---|
| Ráfky: | dural 24 děr |
| Paprsky: | nerez ocel 2.0 mm černé |
| Pláště: | KENDA Small Block Eight skládací 24" × 1.95" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | AUTHOR Flat Top bar, rise 0 mm, 600 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | AUTHOR dural |
| Sedlovka: | AUTHOR dural (31.6) |
| Objímka: | AUTHOR (34.9) |
| Sedlo: | AUTHOR Champion |
| Počet rychlostí: | 9 |
| Hmotnost: | 9,8 kg |
| Ročník: | 2023 |
Alternativní produkty
Související produkty
Onguard zámek 1200x8 mm modrý
Lankový zámek Onguard v délce 1200 milimetrů v šedo-modrém barevném provedení.
Do týdne
160
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author sada světel Shot Silicone
Zvyšte úroveň svého bezpečí a buďte vidět s blikačkami Author Shot Silicone. Malá universální bli...
Rock Machine cyklocomputer F8 Wireless modrý
Bezdrátový computer ROCK MACHINE F8 s multifunkčním displejem s možností zobrazení ve dvou módech.
Skladem
349
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


