Úvod Dětská kola 20" Author Record 20" bílá/růžová/fialová 2023-24
Dětské kolo Author Record 20" bílá/růžová/fialová 2023-24
Výška: 115 - 130 cm
Věk: 6 - 9 let
Určeno pro dívky
AKCE
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | bílá/růžová/fialová |
| Velikost kol: | 20" |
| Rám: | dural |
| Vidlice: | dural |
| Hlavové složení: | PRESTINE 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 36 zubů 127 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. |
| Měnič: | SHIMANO TY300 |
| Řazení: | SHIMANO Revoshift (7) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG200-7 12-32 (7) |
| Řetěz: | KMC Z7 |
| Náboje: | QUANDO 20 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO plast / dural |
|---|---|
| Ráfky: | dural 20 děr |
| Paprsky: | ocel černé |
| Pláště: | KENDA Small Block Eight skládací 20" × 1.75" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | dural 20 mm 560 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | dural |
| Sedlovka: | dural (27.2) |
| Sedlo: | AUTHOR Pilot |
| Počet rychlostí: | 7 |
| Hmotnost: | 8,6 kg |
| Ročník: | 2023-24 |
Související produkty
MAX 1 stojánek středový Quick size 16-20 palců černý
Středový stojánek MAX1 (Rock Machine) Quick size, který je vhodný pro dětská kola ve velikosti 16...
Skladem
239
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zvonek Baby Color růžová
Malý paličkový zvonek v růžovém barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Montáž a seřízení zdarma


