Úvod Dětská kola 16" Author Record 16" modrá/růžová 2020
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | modrá/růžová |
| Velikost kol: | 16" |
| Rám: | dural |
| Vidlice: | pevná dural |
| Hlavové složení: | PRESTINE 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | LASCO 32 zubů 100 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP |
| Řetěz: | KMC Z6 |
| Náboje: | zadní náboj s torpédem 20 děr |
| Brzdy: | přední: TEKTRO V / zadní: torpédo |
| Brzdové páky: | TEKTRO plast / dural |
| Ráfky: | dural 16 / 20 děr |
| Paprsky: | ocel černé |
|---|---|
| Pláště: | KENDA Small Block Eight 16" x 1.50" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | dural 20 mm 520 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | dural |
| Sedlovka: | dural (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR Record |
| Počet rychlostí: | 1 |
| Hmotnost: | 6,5 kg |
| Ročník: | 2020 |
Související produkty
MAX 1 stojánek středový Quick size 16-20 palců černý
Středový stojánek MAX1 (Rock Machine) Quick size, který je vhodný pro dětská kola ve velikosti 16...
Skladem
239
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author reflexní vesta dětská žlutá
Dětská vesta s reflexnimi nášivkami v signální žluté barvě. Velikost této vesty je univerzální ( ...
Skladem
199
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author cyklorukavice Junior X6 růžová/bílá vel.S
Dětské cyklo rukavice Author Junior X6 v růžovo-bílém barevném provedení dostupné ve velikosti S.
Skladem
150
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Juniorská přilba Author Trigger Inmold 173 52-56 cm bílá/růžová
Juniorská přilba Author Trigger ve velikosti 52-56 cm v bílo-růžovém barevném provedení.
Skladem
399
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


