Úvod Juniorská kola 24" Author Matrix 24" šedá/limeta 2023-24
Dětské kolo Author Matrix 24" šedá/limeta 2023-24
Výška: 125 - 150 cm
Věk: 9 - 12 let
Určeno pro chlapce i dívky
AKCE
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | šedá/limeta |
| Velikost kol: | 24" |
| Rám: | ocel hi-ten |
| Vidlice: | ZOOM (zdvih: 40 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 42-34-24 zubů 152 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP zapouzdřené |
| Přesmykač: | SHIMANO TY500 (28.6) |
| Měnič: | SHIMANO TY200 |
| Řazení: | SHIMANO Revoshift (18) |
| Řetěz: | KMC Z6 |
| Náboje: | ocel 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO plast / dural |
|---|---|
| Ráfky: | dural 32 děr |
| Paprsky: | ocel |
| Pláště: | AUTHOR Speed Master 24" × 1.75" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | ocel 20 mm 580 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | dural |
| Sedlovka: | ocel (25.4) |
| Objímka: | AUTHOR (28.6) |
| Sedlo: | AUTHOR |
| Počet rychlostí: | 18 |
| Hmotnost: | 13,1 kg |
| Ročník: | 2023-24 |
Související produkty
Author stojánek středový AKS-550A 24-29 palců černý
Středový stojánek Author, který je vhodný pro jízdní kola ve velikosti 24 až 29 palců v černém ba...
Skladem
309
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author zvonek černý
Buďte slyšet a vidět se zvonkem AUTHOR AWA-51. Hlava zvonku je vyrobena z kvalitního duralu upevn...
Skladem
59
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Force cyklorukavice Square fluo-modrá
Dětské cyklo rukavice Square ve žluto-modrém barevném provedení ve velikostech S a M.
Skladem
109
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


