Úvod Dětská kola 20" Author Energy 20" stříbrná/červená 2023-24
Dětské kolo Author Energy 20" stříbrná/červená 2023-24
Výška: 115 - 130 cm
Věk: 6 - 9 let
Určeno pro chlapce i dívky
AKCE
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | stříbrná/červená |
| Velikost kol: | 20" |
| Rám: | ocel |
| Vidlice: | pevná ocel |
| Hlavové složení: | VP COMP. 1" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 36 zubů 127 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. |
| Měnič: | SHIMANO TY200 |
| Řazení: | SHIMANO Revoshift (6) |
| Vícekolečko: | SHIMANO MF-TZ510-6, 14-28 (6) |
| Řetěz: | KMC Z6 |
| Náboje: | ocel 20 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO dural |
|---|---|
| Ráfky: | dural, 20 děr |
| Paprsky: | ocel |
| Pláště: | AUTHOR Speed Master 20" × 1.75" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | ocel 20 mm 540 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | dural |
| Sedlovka: | ocel (25.4) |
| Sedlo: | AUTHOR Pilot |
| Počet rychlostí: | 6 |
| Hmotnost: | 10,6 kg |
| Ročník: | 2023-24 |
Alternativní produkty
Související produkty
MAX 1 stojánek středový Quick size 16-20 palců černý
Středový stojánek MAX1 (Rock Machine) Quick size, který je vhodný pro dětská kola ve velikosti 16...
Skladem
239
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zvonek Baby Color červená
Malý paličkový zvonek v červeném barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Zvonek Baby Color světle zelená
Malý paličkový zvonek ve světle zeleném barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Montáž a seřízení zdarma


