Úvod Dětská kola 20" Author Cosmic 20" černá/žlutá 2023-24
Dětské kolo Author Cosmic 20" černá/žlutá 2023-24
Výška: 115 - 130 cm
Věk: 6 - 9 let
Určeno pro chlapce i dívky
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | černá/žlutá |
| Velikost kol: | 20" |
| Rám: | dural |
| Vidlice: | pevná ocel |
| Hlavové složení: | VP COMP 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 36 zubů 127 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. |
| Měnič: | SHIMANO TY200 |
| Řazení: | SHIMANO Revoshift (6) |
| Vícekolečko: | SHIMANO MF-TZ510-6 14-28 (6) |
| Řetěz: | KMC Z6 |
| Náboje: | QUANDO 20 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO plast / dural |
|---|---|
| Ráfky: | dural 20 děr |
| Paprsky: | ocel černé |
| Pláště: | AUTHOR Speed Master 20" × 1.75" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | dural 20 mm 540 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | dural |
| Sedlovka: | dural (27.2) |
| Sedlo: | AUTHOR Pilot |
| Počet rychlostí: | 6 |
| Hmotnost: | 8,8 kg |
| Ročník: | 2023-24 |
Alternativní produkty
Související produkty
Force brašna na řidítka černá 8959845
Brašna na řidítka s uchycením na suchý zip s reflexními prvky v černém barevném provedení. Vhodná...
Skladem
175
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Force košík na lahev UNI černý
Košík na lahev Force UNI v černém barevném provedení s klasickým horním i bočním výsuvem lahve.
Skladem
149
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


