Úvod Vše o nákupu Způsoby platby

Způsoby platby

Platbu za zboží, je možné provádět následujícími způsoby:

1. Dobírka

Pokud nechcete za zboží platit předem, ale až při jeho převzetí, je pro Vás dobírka nejvhodnějším způsobem úhrady. Zboží zaplatíte v hotovosti poštovnímu doručovateli, nebo kurýrovi smluvní dopravní společnosti.

2. Platba online (platební brána GoPay)

Nechcete řešit, zda budete mít v čas doručování zásilky u sebe potřebnou hotovost? Zaplaťe za Vaši objednávku online předem. Při platbě online prostřednictvím platební brány jste přesměrováni na platební bránu GoPay, kde zaplatíte zvolenou platební metodou. Rychlá a bezpečná úhrada Vaší objednávky.

3. Převodem

Jakmile bude ověřena dostupnost objednaného zboží, naši pracovníci Vám zašlou veškeré podklady k bankovnímu převodu. Bezprostředně po připsání peněžních prostředků na náš bankovní účet Vám objednané zboží odešleme.

4. Hotově

Tuto možnost vybírejte pouze v případě, kdy jste si jako způsob dopravy zvolili Osobní odběr. Platbu za objednávku provedete při odběru zboží v naší prodejně v hotovosti a nebo platební kartou. Zboží je na pobočce rezervováno jeden týden. Pokud byste si přáli lhůtu prodloužit, prosím kontaktujte nás na emailu: info@detska-kola.net, nebo na tel: 728 749 731.

5. Na splátky – Essox

Jednoduše a v pohodlí Vašeho domova si vyberete a objednáte zboží a po odeslání objednávky vyplníte žádost o poskytnutí úvěru. Během krátké chvíle dostanete zpět odpověď, zda byla Vaše žádost o úvěr schválena. Pokud ano, stačí nám dodat (poštou či osobně) podepsanou smlouvu včetně potřebných dokladů (viz níže). Objednávku zpracujeme a zboží Vám doručíme až domů Vámi zvoleným způsobem dopravy. Přesný postup najdete zde.