Úvod Příslušenství Tažné a tlačné tyče Tažná tyč Koala 2

Tažná tyč Koala 2

Tažná tyč Koala 2

Tandemový závěs "KOALA II" je ideální pro turistiku s dětmi. Tento nový typ typ tažné tyče vykazuje vyšší tuhost a přesnost spojení oproti původnímu typu - oblíbenému trailgatoru - v případě únavy nebo velkého provozu mohou být kola spojena v jeden stroj během několika sekund.

Stabilní tandem pro vlečení dětských kol velikosti 12" až 20". Závěs je určen pro průměry sedlových trubek od 25,5 až 31.8 mm.

Tandemová tyč má snadnou prvotní montáž. Dětské kolo může být připojeno nebo odpojeno k vlečnému kolu během chvilky bez použití nářadí.

Při používání tandemové tyče jsou řídítka dětského kola nehybná, pouze dospělý jezdec vlečného kola ovládá směr jízdy. Dítě může být během jízdy aktivní a pomáhat šlapáním.

Tandem KOALA II je velice stabilní a kvalitní systém. Systém je kontrolován evropskou technickou zkušebnou a obdržel bezpečnostní certifikát dle norem (TUV/GS).

Barva tyče je červená. Tyč je opatřena reflexními nálepkami. Pokud není tyč používána, složí se a připevní na dospělé jízdní kolo.

Tento produkt je momentálně vyprodán. Zobrazit alternativní produkty
Montáž a seřízení zdarma - kolo od nás obdržíte smontované a seřízené Montáž a seřízení zdarma

kolo od nás obdržíte smontované a seřízené

více info
Vyprodáno

Parametry

Barva: červená

Alternativní produkty

Tažná tyč Trailgator

Trail Gator je tažná tyč, která během několika vteřin propojí dospělé kolo s dětským v jeden cele...

Tažná tyč Trailgator Do týdne 2 190 včetně DPH Detail AKCE