Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Dospělá kola Krosová kola Author Stratos ASL 17" bílá/zelená/stříbrná 2023-24
Výška: 155 - 172 cm
Věk: od 12 let
Určeno pro dívkyK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | bílá/zelená/stříbrná |
| Velikost rámu: | 17" |
| Rám: | dural 6061 29" (ASL) |
| Vidlice: | RST Capa 29 ML uzamykatelná (80 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL Burner, 44-32-22 zubů, 170 /175 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. zapouzdřené |
| Přesmykač: | SHIMANO Altus (31.8) |
| Měnič: | SHIMANO Alivio |
| Řazení: | SHIMANO Acera (27) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG200-9, 11-36 (9) |
| Řetěz: | KMC Z9 |
| Náboje: | QUANDO, 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO |
|---|---|
| Ráfky: | AUTHOR Argon 29, 32 děr |
| Paprsky: | nerez ocel 2.0 mm černé |
| Pláště: | AUTHOR Speed Master 29" × 1.75" |
| Pedály: | AUTHOR Non Slip dural |
| Řidítka: | AUTHOR 25 mm, 660 / 680 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR ErgoGrip Lock |
| Představec: | UNO nastavitelný |
| Sedlovka: | AUTHOR dural (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR Area Gel |
| Počet rychlostí: | 27 |
| Hmotnost: | 13,9 kg |
| Ročník: | 2023-24 |
Středový stojánek Author, který je vhodný pro jízdní kola ve velikosti 24 až 29 palců v černém ba...
Skladem
309
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Malý paličkový zvonek v tyrkysovém barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Zvyšte úroveň svého bezpečí a buďte vidět s blikačkami Author Shot Silicone. Malá universální bli...