Úvod Dospělá kola Krosová kola Author Linea 17" stříbrná/růžová 2023-24
Krosové kolo Author Linea 17" stříbrná/růžová 2023-24
Výška: 155 - 169 cm
Věk: od 10 let
Určeno pro dívky
AKCE
TOP
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | stříbrná/růžová |
| Velikost rámu: | 17" |
| Rám: | dural 6061 |
| Vidlice: | RST Neon ML uzamykatelná (zdvih: 60 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 42-34-24 zubů 170/175 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. zapouzdřené |
| Přesmykač: | SHIMANO TY700 (31.8) |
| Měnič: | SHIMANO TX800 |
| Řazení: | SHIMANO TX800 (24) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG200-8 12-32 (8) |
| Řetěz: | KMC Z8.3 |
| Náboje: | QUANDO 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | SHIMANO TX800 |
|---|---|
| Ráfky: | dural 32 děr |
| Paprsky: | ocel černé |
| Pláště: | AUTHOR Cross 700 x 38c |
| Pedály: | AUTHOR Non Slip plast |
| Řidítka: | ocel 20 mm 640 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR ErgoGrip |
| Představec: | ZOOM dural |
| Sedlovka: | ZOOM dural (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR Noble |
| Počet rychlostí: | 24 |
| Hmotnost: | 13,3 kg |
| Ročník: | 2023-24 |
| Velikost kol: | 28" |
Alternativní produkty
Krosové kolo Author Thema 17" bílá/červená 2023-24
Dámské krosové kolo Author Thema s duralovým rámem a pevnou přední vidlicí v bílo-červeném barevn...
Do 2 dnů
6 990
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Související produkty
Author Blatníky plast Author AXP-12 černé
Plastové celoblatníky Author AXP-12, které jsou určeny pro dospělá krosová (trekingová) kola. Bla...
Skladem
349
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author brašna do rámu A-R281
Dvojitá brašna, která se upevňuje na přední část rámu značky Author.
Skladem
375
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author stojánek středový AKS-550A 24-29 palců černý
Středový stojánek Author, který je vhodný pro jízdní kola ve velikosti 24 až 29 palců v černém ba...
Skladem
309
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


