Úvod Dospělá kola Krosová kola Author Integra 19" stříbrná/zelená 2023-24
Krosové kolo Author Integra 19" stříbrná/zelená 2023-24
Výška: 169 - 182 cm
Věk: od 12 let
Určeno pro dívkyParametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | stříbrná/zelená |
| Velikost rámu: | 19" |
| Rám: | dural 6061 |
| Vidlice: | RST Neon ML uzamykatelná (zdvih: 60 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL Burner, 44-32-22 zubů, 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP, zapouzdřené |
| Přesmykač: | SHIMANO Altus (31.8) |
| Měnič: | SHIMANO Alivio |
| Řazení: | SHIMANO Acera (27) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG200-9, 11-34 (9) |
| Řetěz: | KMC Z9 |
| Náboje: | QUANDO 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO |
|---|---|
| Ráfky: | AUTHOR Argon 29, 32 děr |
| Paprsky: | ocel černé |
| Pláště: | AUTHOR Cross 700 x 38c |
| Pedály: | AUTHOR Non Slip plast |
| Řidítka: | ocel 20 mm 640 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR ErgoGrip |
| Představec: | ZOOM nastavitelný |
| Sedlovka: | ZOOM dural (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR Noble |
| Počet rychlostí: | 27 |
| Hmotnost: | 13,5 kg |
| Ročník: | 2023-24 |
| Velikost kol: | 28" |
Alternativní produkty
Krosové kolo Author Linea 19" bílá/modrá 2023-24
Dámské krosové kolo Author Linea s duralovým rámem a odpruženou vidlicí RST.
Do 2 dnů
8 990
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Související produkty
Author Blatníky plast Author AXP-12 černé
Plastové celoblatníky Author AXP-12, které jsou určeny pro dospělá krosová (trekingová) kola. Bla...
Skladem
349
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author brašna do rámu A-R281
Dvojitá brašna, která se upevňuje na přední část rámu značky Author.
Skladem
375
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author stojánek středový AKS-550A 24-29 palců černý
Středový stojánek Author, který je vhodný pro jízdní kola ve velikosti 24 až 29 palců v černém ba...
Skladem
309
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author zvonek stříbrný
Buďte slyšet a vidět se zvonkem AUTHOR AWA-51. Hlava zvonku je vyrobena z kvalitního duralu upevn...
Skladem
59
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


