Úvod Author Horizon ASL 17" šedá/zelená 2020
Krosové kolo Author Horizon ASL 17" šedá/zelená 2020
Výška: 155 - 172 cm
Věk: od 12 let
Určeno pro dívky
NOVINKA
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | šedá/zelená |
| Velikost rámu: | 17" |
| Rám: | dural 6061 29" (ASL) |
| Vidlice: | RST Nova ML uzamykatelná (zdvih: 60 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 42-34-24 zubů 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. zapouzdřené |
| Přesmykač: | SHIMANO TX700 (31.8) |
| Měnič: | SHIMANO TX800 |
| Řazení: | SHIMANO Acera (24) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG200-8, 12-32 zubů, 8 rychlostí |
| Řetěz: | KMC Z8.1 |
| Náboje: | QUANDO Disc 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky: | TEKTRO |
|---|---|
| Ráfky: | AUTHOR Xenon 29 32 děr |
| Paprsky: | ocel černé |
| Pláště: | AUTHOR Cross 700 x 38c |
| Pedály: | AUTHOR Non Slip plast |
| Řidítka: | ocel 20 mm 660/680 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR ErgoGrip |
| Představec: | ZOOM dural |
| Sedlovka: | ZOOM dural (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR Area |
| Počet rychlostí: | 24 |
| Hmotnost: | 13,9 kg |
| Ročník: | 2020 |
Související produkty
Author stojánek středový AKS-550A 24-29 palců černý
Středový stojánek Author, který je vhodný pro jízdní kola ve velikosti 24 až 29 palců v černém ba...
Skladem
309
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


