Úvod Dospělá kola Krosová kola Author Compact ASL 17" šedá/růžová 2023-24
Krosové kolo Author Compact ASL 17" šedá/růžová 2023-24
Výška: 155 - 172 cm
Věk: od 12 let
Určeno pro dívkyParametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | šedá/růžová |
| Velikost rámu: | 17" |
| Rám: | dural 6061 (ASL) |
| Vidlice: | RST Neon T (zdvih: 60 mm) |
| Hlavové složení: | VP COMP 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 42-34-24 zubů 170 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. zapouzdřené |
| Přesmykač: | SHIMANO TY510 (31.8) |
| Měnič: | SHIMANO TY500 |
| Řazení: | SHIMANO (21) |
| Vícekolečko: | SHIMANO MF-TZ510-7 14-28 (7) |
| Řetěz: | KMC Z7 |
| Náboje: | QUANDO 36 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | SHIMANO |
|---|---|
| Ráfky: | dural 36 děr |
| Paprsky: | ocel |
| Pláště: | AUTHOR Cross 700 x 38c |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | ocel 20 mm 660 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR tvrzená pěna |
| Představec: | ZOOM dural |
| Sedlovka: | ZOOM dural (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR Area |
| Počet rychlostí: | 21 |
| Hmotnost: | 12,5 kg |
| Ročník: | 2023-24 |
Alternativní produkty
Krosové kolo Author Thema 17" bílá/červená 2023-24
Dámské krosové kolo Author Thema s duralovým rámem a pevnou přední vidlicí v bílo-červeném barevn...
Do 2 dnů
6 990
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Krosové kolo Author Thema 17" stříbrná/fialová 2023-24
Dámské krosové kolo Author Thema s duralovým rámem a pevnou přední vidlicí v stříbrno-fialovém ba...
Do 2 dnů
6 990
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Související produkty
Author stojánek středový AKS-550A 24-29 palců černý
Středový stojánek Author, který je vhodný pro jízdní kola ve velikosti 24 až 29 palců v černém ba...
Skladem
309
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zvonek Baby Color růžová
Malý paličkový zvonek v růžovém barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Author sada světel Shot Silicone
Zvyšte úroveň svého bezpečí a buďte vidět s blikačkami Author Shot Silicone. Malá universální bli...
Montáž a seřízení zdarma


