Úvod Juniorská kola 26" Leader Fox MXC dámské 14" neonová žlutá 2020
Horské kolo Leader Fox MXC dámské 14" neonová žlutá 2020
Výška: 140 - 150 cm
Věk: od 10 let
Určeno pro dívky
NOVINKA
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Leader Fox |
|---|---|
| Barva: | neonová žlutá |
| Velikost rámu: | 14" |
| Rám: | dural 6061 |
| Vidlice: | ZOOM FORGO, ZDVIH 80mm |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL,HLINÍKOVÝ,22/32/42T,152mm |
| Středové složení: | ZAPOUZDŘENÉ |
| Přesmykač: | SHIMANO TOURNEY FD-TZ500 |
| Měnič: | SHIMANO TOURNEY RD-TY300 |
| Řazení: | SHIMANO ST-EF-41-7R, 3x7 RYCHLOSTÍ |
| Vícekolečko: | 7 RYCHLOSTÍ,ŠROUBOVACÍ,14-28 |
| Řetěz: | KMC Z50 |
| Náboje: | KT-AF55,HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK / KT A52R,ALLOY,QR |
|---|---|
| Brzdy: | TEKTRO V-BRAKE |
| Pláště: | RUBENA SCYLLA, 54-559 |
| Pedály: | PLAST |
| Představec: | EXERACE, HLINÍKOVÝ ,DÉLKA:75mm |
| Sedlovka: | EXERACE D: 27,2mm, L: 300mm |
| Sedlo: | SELLE ROYAL MILO+ |
| Počet rychlostí: | 21 |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Ročník: | 2020 |
| Velikost kol: | 26" |
Související produkty
Force brašna na řidítka černá 8959845
Brašna na řidítka s uchycením na suchý zip s reflexními prvky v černém barevném provedení. Vhodná...
Skladem
175
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


