Úvod Juniorská kola 26" Leader Fox Factor 20" černá/bílá 2020
Horské kolo Leader Fox Factor 20" černá/bílá 2020
Výška: 175 - 190 cm
Věk: od 12 let
Určeno pro chlapce i dívkyParametry
| Výrobce: | Leader Fox |
|---|---|
| Barva: | černá/bílá |
| Velikost rámu: | 20" |
| Rám: | dural 6061 |
| Vidlice: | ZOOM FORGO, ZDVIH 80mm |
| Převodník / Kliky: | ALLOY 42/32/22,L:165mm |
| Středové složení: | ZAPOUZDŘENÁ |
| Přesmykač: | SHIMANO TOURNEY FD-TY300 |
| Měnič: | SHIMANO ALTUS RD-M310 |
| Řazení: | SHIMANO EF-41-7R, 3x7 SPEED |
| Vícekolečko: | 7 RYCHLOSTÍ,ŠROUBOVACÍ,14-28 |
| Řetěz: | KMC Z50 |
| Náboje: | HLINÍK, RYCHLOUPÍNÁK |
|---|---|
| Brzdy: | MECHANICKÉ SHIMANO TX-805 |
| Ráfky: | 26" WEINMANN dvoustěnné |
| Pláště: | RUBENA SCYLLA,26X2,10 |
| Představec: | EXERACE, HLINÍKOVÝ ,DÉLKA:75mm |
| Sedlovka: | EXERACE D:27,2mm, L:300mm |
| Sedlo: | EXERACE |
| Počet rychlostí: | 21 |
| Hmotnost: | 14,5 kg |
| Ročník: | 2020 |
| Velikost kol: | 26" |
Alternativní produkty
Související produkty
Author Blatník plast Author X-Bow QR přední
Přední plastový blatník Author X-Bow QR, který se montuje do sloupku odpružené vidlice. Pro průmě...
Skladem
299
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author Blatník plast Author X-Bow zadní
Zadní plastový blatník Author X-Bow, který se montuje na sedlovou trubku. Pro průměr kola 26 až 2...
Skladem
259
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Force brašna na řidítka černá 8959845
Brašna na řidítka s uchycením na suchý zip s reflexními prvky v černém barevném provedení. Vhodná...
Skladem
175
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Force košík na lahev SIDE bílý
Košík na lahev Force SIDE v bílém barevném provedení s klasickým horním i bočním výsuvem lahve.
Skladem
99
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zvonek Baby Color bílá
Malý paličkový zvonek v bílém barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Force odrazky do výpletu nacvakávací 10ks
Reflexní návleky na dráty z 3M Scotchlite materiálu, v balení je 10ks 7cm dlouhých odrazových prv...
Do týdne
79
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


