Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Dospělá kola Horská kola 27,5 palců Author Spirit ASL 16" stříbrná/růžová 2023-24
Výška: 155 - 170 cm
Věk: od 10 let
Určeno pro dívkyK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | stříbrná/růžová |
| Velikost rámu: | 16" |
| Rám: | hydroformní dural 6061 27.5" (ASL) |
| Vidlice: | RST Aerial 27.5 TRL vzduchová, dálkově uzamykatelná (100 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1.5" tapered |
| Převodník / Kliky: | SHIMANO MT210-2 36-22 zubů 170 mm kliky |
| Středové složení: | SHIMANO BB-MT500, BB unit |
| Přesmykač: | SHIMANO Alivio (34.9) |
| Měnič: | SHIMANO Alivio |
| Řazení: | SHIMANO Alivio (18) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG400-9, 11-36 (9) |
| Řetěz: | KMC Z9 |
| Náboje: | QUANDO Disc 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO HD-M280, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky: | TEKTRO HD-M280 |
|---|---|
| Ráfky: | AUTHOR Xenon TRC 27.5 32 děr |
| Paprsky: | ocel černé |
| Pláště: | AUTHOR Speed Master 27.5" × 2.00" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | AUTHOR rise, 15 mm, 9°, 660 / 680 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR GripLock pěna |
| Představec: | AUTHOR dural |
| Sedlovka: | AUTHOR dural (31.6) |
| Objímka: | AUTHOR (34.9) |
| Sedlo: | AUTHOR Fenix |
| Počet rychlostí: | 18 |
| Hmotnost: | 13,7 kg |
| Ročník: | 2023-24 |
| Velikost kol: | 27,5" |
Přední plastový blatník Author X-Bow QR, který se montuje do sloupku odpružené vidlice. Pro průmě...
Skladem
299
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zadní plastový blatník Author X-Bow, který se montuje na sedlovou trubku. Pro průměr kola 26 až 2...
Skladem
259
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Středový stojánek Author, který je vhodný pro jízdní kola ve velikosti 24 až 29 palců v černém ba...
Skladem
309
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Malý paličkový zvonek v růžovém barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Zvyšte úroveň svého bezpečí a buďte vidět s blikačkami Author Shot Silicone. Malá universální bli...
Cyklistická přilba Author Skiff Inmold ve velikosti L (58-62 cm) vhodný zejména pro starší děti a...
Do týdne
550
Kč včetně DPH
Detail
AKCE