Úvod Dospělá kola Horská kola 27,5 palců Author Solution ASL 16" stříbrná/fialová 2023-24
Horské kolo Author Solution ASL 16" stříbrná/fialová 2023-24
Výška: 155 - 170 cm
Věk: od 10 let
Určeno pro dívkyParametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | stříbrná/fialová |
| Velikost rámu: | 16" |
| Rám: | dural 6061 |
| Vidlice: | RST Blaze 27.5 ML, uzamykatelná (100 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | SHIMANO MT101 40-30-22 zubů 170 mm kliky |
| Středové složení: | SHIMANO BB-UN101 zapouzdřené |
| Přesmykač: | SHIMANO Altus (34.9) |
| Měnič: | SHIMANO Alivio |
| Řazení: | SHIMANO Alivio (27) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG200-9 11-36 (9) |
| Řetěz: | KMC Z9 |
| Náboje: | QUANDO Disc 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO HD-M280, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky: | TEKTRO HD-M280 |
|---|---|
| Ráfky: | AUTHOR Xenon 27.5 32 děr |
| Paprsky: | ocel černé |
| Pláště: | AUTHOR Speed Master 27.5" × 2.00" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | AUTHOR rise 25 mm, 9°, 640 / 660 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR tvrzená pěna |
| Představec: | AUTHOR dural |
| Sedlovka: | AUTHOR dural (31.6) |
| Objímka: | AUTHOR (34.9) |
| Sedlo: | AUTHOR Fenix |
| Počet rychlostí: | 27 |
| Hmotnost: | 14,2 kg |
| Ročník: | 2023-24 |
| Velikost kol: | 27,5" |
Alternativní produkty
Horské kolo Author Solution ASL 18" stříbrná/fialová 2023-24
Dámské horské kolo Author Solution 27,5 ve stříbrném barevném provedení s fialovými detaily.
Do 2 dnů
10 990
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Související produkty
Author Blatník plast Author X-Bow QR přední
Přední plastový blatník Author X-Bow QR, který se montuje do sloupku odpružené vidlice. Pro průmě...
Skladem
299
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author Blatník plast Author X-Bow zadní
Zadní plastový blatník Author X-Bow, který se montuje na sedlovou trubku. Pro průměr kola 26 až 2...
Skladem
259
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author stojánek středový AKS-550A 24-29 palců černý
Středový stojánek Author, který je vhodný pro jízdní kola ve velikosti 24 až 29 palců v černém ba...
Skladem
309
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zvonek Mini Růže bílá
Malý paličkový zvonek v bílém barevném provedení s motivem růží.
Do týdne
69
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


