Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Dospělá kola Horská kola 29 palců Author Solution ASL 16" bílá/stříbrná/červená 2023-24
Výška: 155 - 168 cm
Věk: od 12 let
Určeno pro dívkyK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | bílá/stříbrná/červená |
| Velikost rámu: | 16" |
| Rám: | dural 6061 |
| Vidlice: | RST Blaze 29 ML, uzamykatelná (100 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | SHIMANO MT101 40-30-22 zubů 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení: | SHIMANO BB-UN101 zapouzdřené |
| Přesmykač: | SHIMANO Altus (34.9) |
| Měnič: | SHIMANO Alivio |
| Řazení: | SHIMANO Alivio (27) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG200-9 11-36 (9) |
| Řetěz: | KMC Z9 |
| Náboje: | QUANDO Disc 32 děr |
|---|---|
| Brzdy: | TEKTRO HD-M280, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Ráfky: | AUTHOR Xenon 29 32 děr |
| Pláště: | AUTHOR Speed Master 29" × 2.00" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | AUTHOR rise 15 mm, 9°, 660 / 680 mm |
| Představec: | AUTHOR dural |
| Sedlovka: | AUTHOR dural (31.6) |
| Sedlo: | AUTHOR Fenix |
| Počet rychlostí: | 27 |
| Hmotnost: | 14,8 kg |
| Ročník: | 2023-24 |
| Velikost kol: | 29" |
Buďte slyšet a vidět se zvonkem AUTHOR AWA-51. Hlava zvonku je vyrobena z kvalitního duralu upevn...
Skladem
59
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Nová láhev AUTHOR Flash X9 s velkým hrdlem pro snadné plnění, čištění a přípravu energetických ná...
Skladem
89
Kč včetně DPH
Detail
AKCE