Úvod Dospělá kola Horská kola 29 palců Author Rival 19" šedá/limeta 2023-24
Horské kolo Author Rival 19" šedá/limeta 2023-24
Výška: 178 - 189 cm
Věk: od 12 let
Určeno pro chlapce
AKCE
NOVINKA
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | šedá/limeta |
| Velikost rámu: | 19" |
| Rám: | dural 6061 |
| Vidlice: | RST Gila 29 ML, uzamykatelná (100 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 42-34-24 zubů 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP zapouzdřené |
| Přesmykač: | SHIMANO TY700 (34.9) |
| Měnič: | SHIMANO TX800 |
| Řazení: | SHIMANO TX800 |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG200-8 12-32 (8) |
| Řetěz: | KMC Z8.3 |
| Náboje: | QUANDO Disc 32 děr |
|---|---|
| Brzdy: | TEKTRO kotoučové mechanické (6" kotouče) |
| Ráfky: | AUTHOR Xenon 29 32 děr |
| Pláště: | AUTHOR Speed Master 29" × 2.00" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | AUTHOR Flatbar 10° 700 mm |
| Představec: | AUTHOR dural |
| Sedlovka: | AUTHOR dural (31.6) |
| Sedlo: | AUTHOR Courier |
| Počet rychlostí: | 24 |
| Hmotnost: | 14,9 kg |
| Ročník: | 2023-24 |
| Velikost kol: | 29" |
Související produkty
Cyklistická přilba Author Creek 57-60cm zelená
Lehká přilba s Hard Shell technologií díky které je velmi odolná proti nárazu.
Skladem
695
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author stojánek AKS-530 RS černý
Univerzální stojánek s úchytem na spodní vzpěru zadní vidlice (výška profilu 22-25 mm), vhodný pr...
Skladem
329
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


