Úvod Dospělá kola Horská kola 29 palců Author Rival 17" černá/oranžová 2023-24
Horské kolo Author Rival 17" černá/oranžová 2023-24
Výška: 168 - 179 cm
Věk: od 12 let
Určeno pro chlapceParametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | černá/oranžová |
| Velikost rámu: | 17" |
| Rám: | dural 6061 |
| Vidlice: | RST Gila 29 ML, uzamykatelná (100 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 42-34-24 zubů 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP zapouzdřené |
| Přesmykač: | SHIMANO TY700 (34.9) |
| Měnič: | SHIMANO TX800 |
| Řazení: | SHIMANO TX800 (24) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG200-8 12-32 (8) |
| Řetěz: | KMC Z8.3 |
| Náboje: | QUANDO Disc 32 děr |
|---|---|
| Brzdy: | TEKTRO, kotoučové mechanické (6" kotouče) |
| Ráfky: | AUTHOR Xenon 29 32 děr |
| Pláště: | AUTHOR Speed Master 29" × 2.00" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | AUTHOR Flatbar, 10°, 700 mm |
| Představec: | AUTHOR dural |
| Sedlovka: | AUTHOR dural (31.6) |
| Sedlo: | AUTHOR Courier |
| Počet rychlostí: | 24 |
| Hmotnost: | 14,9 kg |
| Ročník: | 2023-24 |
| Velikost kol: | 29" |
Alternativní produkty
Související produkty
Author Blatník plast Author X-Bow QR přední
Přední plastový blatník Author X-Bow QR, který se montuje do sloupku odpružené vidlice. Pro průmě...
Skladem
299
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author Blatník plast Author X-Bow zadní
Zadní plastový blatník Author X-Bow, který se montuje na sedlovou trubku. Pro průměr kola 26 až 2...
Skladem
259
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Force košík na lahev UNI černý
Košík na lahev Force UNI v černém barevném provedení s klasickým horním i bočním výsuvem lahve.
Skladem
149
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zvonek Baby Color oranžová
Malý paličkový zvonek v oranžovém barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Cyklistická přilba Author Creek 57-60cm oranžová
Lehká přilba s Hard Shell technologií díky které je velmi odolná proti nárazu.
Skladem
695
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


