Úvod Juniorská kola 27,5" Author Rival 15" modrá/oranžová 2018
Horské kolo Author Rival 15" modrá/oranžová 2018
Výška: 145 - 158 cm
Věk: od 10 let
Určeno pro chlapce i dívkyParametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | modrá/oranžová |
| Velikost rámu: | 15" |
| Rám: | dural 6061 |
| Vidlice: | RST Gila 27.5 T (100 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 42-34-24 zubů 170 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. zapouzdřené |
| Přesmykač: | SHIMANO TY700 (34.9) |
| Měnič: | SHIMANO TX800 |
| Řazení: | SHIMANO TX800 (24) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG200-8 12-32 (8) |
| Řetěz: | KMC Z72 |
| Náboje: | QUANDO Disc 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO kotoučové mechanické (6" kotouče) |
| Brzdové páky: | SHIMANO TX800 |
|---|---|
| Ráfky: | AUTHOR Xenon 27.5 32 děr |
| Paprsky: | ocel černé |
| Pláště: | AUTHOR Rocket 27.5" x 2.10" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | ocel 20 mm 640 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | ZOOM dural |
| Sedlovka: | ZOOM dural (31.6) |
| Objímka: | AUTHOR (34.9) |
| Sedlo: | AUTHOR Courier |
| Počet rychlostí: | 24 |
| Hmotnost: | 14,9 kg |
| Ročník: | 2018 |
| Velikost kol: | 27,5" |
Související produkty
Author Blatník plast Author X-Bow QR přední
Přední plastový blatník Author X-Bow QR, který se montuje do sloupku odpružené vidlice. Pro průmě...
Skladem
299
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author Blatník plast Author X-Bow zadní
Zadní plastový blatník Author X-Bow, který se montuje na sedlovou trubku. Pro průměr kola 26 až 2...
Skladem
259
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Force košík na lahev UNI černý
Košík na lahev Force UNI v černém barevném provedení s klasickým horním i bočním výsuvem lahve.
Skladem
149
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author stojánek středový AKS-550A 24-29 palců černý
Středový stojánek Author, který je vhodný pro jízdní kola ve velikosti 24 až 29 palců v černém ba...
Skladem
309
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Force odrazky do výpletu nacvakávací 10ks
Reflexní návleky na dráty z 3M Scotchlite materiálu, v balení je 10ks 7cm dlouhých odrazových prv...
Do týdne
79
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


