Úvod Dospělá kola Horská kola 29 palců Author Orion 17" šedá matná/stříbrná 2023-24
Horské kolo Author Orion 17" šedá matná/stříbrná 2023-24
Výška: 168 - 179 cm
Věk: od 12 let
Určeno pro chlapce i dívky
AKCE
TOP
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | šedá matná/stříbrná |
| Velikost rámu: | 17" |
| Rám: | triple butted hydroformní dural 6061 29" |
| Vidlice: | RST F1RST 29 15 TRL vzduchová, dálkově uzamykatelná (100 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1.5" tapered |
| Převodník / Kliky: | SHIMANO SLX, 34 zubů, 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení: | SHIMANO BB-MT800, BB unit |
| Měnič: | SHIMANO XT |
| Řazení: | SHIMANO SLX (12) |
| Vícekolečko: | SHIMANO CS-M7100, 10-51 (12) |
| Řetěz: | KMC X12 |
| Náboje: | AUTHOR Helium 15 / SHIMANO SLX, 15 × 100 mm přední pevná osa, 12 × 148 mm zadní pevná osa, 32 děr |
| Brzdy: | SHIMANO BR-MT410, kotoučové hydraulické (7" kotouče) |
| Brzdové páky: | SHIMANO BL MT401 |
| Ráfky: | AUTHOR Xenon TRC 29, 32 děr |
|---|---|
| Paprsky: | nerez ocel 2.0 mm černé |
| Pláště: | VITTORIA Barzo skládací 29" × 2.25" |
| Pedály: | nejsou součástí základní výbavy kola |
| Řidítka: | AUTHOR Flatbar, 9°, 700 / 720 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR Pro Lock |
| Představec: | AUTHOR dural |
| Sedlovka: | AUTHOR dural (31.6) |
| Objímka: | AUTHOR (34.9) |
| Sedlo: | AUTHOR Navigator |
| Počet rychlostí: | 12 |
| Hmotnost: | 11,9 kg |
| Ročník: | 2023-24 |
| Velikost kol: | 29" |
Související produkty
Author Blatník plast Author X-Bow QR přední
Přední plastový blatník Author X-Bow QR, který se montuje do sloupku odpružené vidlice. Pro průmě...
Skladem
299
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author Blatník plast Author X-Bow zadní
Zadní plastový blatník Author X-Bow, který se montuje na sedlovou trubku. Pro průměr kola 26 až 2...
Skladem
259
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


