Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Juniorská kola 27,5" Author Limit 27,5 14" šedá/růžová 2026
Výška: 155 - 170 cm
Věk: od 10 let
Určeno pro dívkyK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | šedá/růžová |
| Velikost rámu: | 14" |
| Rám: | hliník 27.5" |
| Vidlice: | hliník 27.5" |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL, 32 zubů, 165 / 170 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP, zapouzdřené |
| Měnič: | SHIMANO Acera |
| Řazení: | SHIMANO Acera (8) |
| Vícekolečko: | SHIMANO CS-HG400-8, 11-40 (8) |
| Řetěz: | KMC Z8.3 |
| Náboje: | QUANDO, 28 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO |
| Ráfky: | AUTHOR Argon 27.5, 28 děr |
|---|---|
| Paprsky: | nerez ocel 1.8 mm černé |
| Pláště: | KENDA Small Block Eight, 27.5" × 2.10" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | hliník, 20 mm, 640 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | hliník |
| Sedlovka: | hliník (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR Cadet |
| Počet rychlostí: | 8 |
| Hmotnost: | - |
| Ročník: | 2026 |
| Velikost kol: | 27,5" |
Přední plastový blatník Author X-Bow QR, který se montuje do sloupku odpružené vidlice. Pro průmě...
Skladem
299
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zadní plastový blatník Author X-Bow, který se montuje na sedlovou trubku. Pro průměr kola 26 až 2...
Skladem
259
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Košík na lahev Force UNI v černém barevném provedení s klasickým horním i bočním výsuvem lahve.
Skladem
149
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Středový stojánek Author, který je vhodný pro jízdní kola ve velikosti 24 až 29 palců v černém ba...
Skladem
309
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Malý paličkový zvonek v růžovém barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail