Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Dospělá kola Horská kola 29 palců Author Kinetic ASL 18" bílá/stříbrná 2025
Výška: 166 - 182 cm
Věk: od 12 let
Určeno pro dívkyK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | bílá/stříbrná |
| Velikost rámu: | 18" |
| Rám: | dural 6061 29" (ASL) |
| Vidlice: | RST Blaze 29 TnL, uzamykatelná (100 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated |
| Převodník / Kliky: | SHIMANO M510-1, 32 zubů, 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení: | SHIMANO BB-52, BB unit |
| Měnič: | SHIMANO Deore |
| Řazení: | SHIMANO Deore (12) |
| Vícekolečko: | SHIMANO CS-M6100-12, 10-51 (12) |
| Řetěz: | KMC X12 |
| Náboje: | QUANDO Disc / SHIMANO, 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO HD-M280, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
|---|---|
| Ráfky: | AUTHOR Xenon TRC 29, 32 děr |
| Pláště: | AUTHOR Speed Master, 27.5"/29" × 2.00" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | AUTHOR rise 25 mm, 9°, 640 / 660 / 680 mm |
| Představec: | AUTHOR dural |
| Sedlovka: | AUTHOR dural (31.6) |
| Sedlo: | AUTHOR Fenix |
| Počet rychlostí: | 12 |
| Hmotnost: | 14,2 kg |
| Ročník: | 2025 |
| Velikost kol: | 29" |
Přední plastový blatník Author X-Bow QR, který se montuje do sloupku odpružené vidlice. Pro průmě...
Skladem
299
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zadní plastový blatník Author X-Bow, který se montuje na sedlovou trubku. Pro průměr kola 26 až 2...
Skladem
259
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Košík na lahev Force SIDE v bílém barevném provedení s klasickým horním i bočním výsuvem lahve.
Skladem
99
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Malý paličkový zvonek v bílém barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Univerzální stojánek s úchytem na spodní vzpěru zadní vidlice (výška profilu 22-25 mm), vhodný pr...
Skladem
329
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Sada blikaček v silikonovém pouzdře MAX1 Cropp obsahující dvě světýlka se dvěma LED diodami v bíl...
Skladem
139
Kč včetně DPH
Detail
AKCE