Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Dospělá kola Horská kola 29 palců Author Kinetic 21" šedá/červená/černá 2025
Výška: 188 - 202 cm
Věk: od 12 let
Určeno pro chlapceK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | šedá/červená/černá |
| Velikost rámu: | 21" |
| Rám: | dural 6061 |
| Vidlice: | RST Blaze 29 ML, uzamykatelná (100 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated |
| Převodník / Kliky: | SHIMANO M510-1, 34 zubů, 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení: | SHIMANO BB-52, BB unit |
| Měnič: | SHIMANO Deore |
| Řazení: | SHIMANO Deore (12) |
| Vícekolečko: | SHIMANO CS-M6100-12, 10-51 (12) |
| Řetěz: | KMC X12 |
| Náboje: | QUANDO Disc / SHIMANO, 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO HD-M280, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
|---|---|
| Ráfky: | AUTHOR Xenon TRC 27.5/29, 32 děr |
| Pláště: | VITTORIA Barzo 29" × 2.10" |
| Pedály: | AUTHOR dural |
| Řidítka: | AUTHOR Flatbar, 10°, 680 / 700 mm |
| Představec: | AUTHOR dural |
| Sedlovka: | AUTHOR dural (31.6) |
| Sedlo: | AUTHOR Navigator |
| Počet rychlostí: | 12 |
| Hmotnost: | 14,5 kg |
| Ročník: | 2025 |
| Velikost kol: | 29" |
Přední plastový blatník Author X-Bow QR, který se montuje do sloupku odpružené vidlice. Pro průmě...
Skladem
299
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zadní plastový blatník Author X-Bow, který se montuje na sedlovou trubku. Pro průměr kola 26 až 2...
Skladem
259
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Košík na lahev s plastovými špunty proti odření lahve.
Skladem
125
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Buďte slyšet a vidět se zvonkem AUTHOR AWA-51. Hlava zvonku je vyrobena z kvalitního duralu upevn...
Skladem
59
Kč včetně DPH
Detail
AKCE