Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Dospělá kola Horská kola 29 palců Author Impulse 29 ASL 16" bílá/modrá 2023
Výška: 155 - 168 cm
Věk: od 12 let
Určeno pro dívkyK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | bílá/modrá |
| Velikost rámu: | 16" |
| Rám: | dural 6061 |
| Vidlice: | RST Blaze 29 TnL, uzamykatelná (zdvih: 100 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 42-34-24 zubů 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP zapouzdřené |
| Přesmykač: | SHIMANO TY700 (34.9) |
| Měnič: | SHIMANO Altus |
| Řazení: | SHIMANO Altus (24) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG200-8 12-32 (8) |
| Řetěz: | KMC Z8.3 |
| Náboje: | QUANDO Disc 32 děr |
|---|---|
| Brzdy: | TEKTRO kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Ráfky: | AUTHOR Xenon 29 32 děr |
| Pláště: | AUTHOR Speed Master 29" × 2.00" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | AUTHOR rise 15 mm, 9°, 660 / 680 mm |
| Představec: | AUTHOR dural |
| Sedlovka: | AUTHOR dural (31.6) |
| Sedlo: | AUTHOR Fenix |
| Počet rychlostí: | 24 |
| Hmotnost: | 14,6 kg |
| Ročník: | 2023 |
| Velikost kol: | 29" |
Přední plastový blatník Author X-Bow QR, který se montuje do sloupku odpružené vidlice. Pro průmě...
Skladem
299
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zadní plastový blatník Author X-Bow, který se montuje na sedlovou trubku. Pro průměr kola 26 až 2...
Skladem
259
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Dvojitá brašna, která se upevňuje na přední část rámu značky Author.
Skladem
375
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Košík na lahev Force SIDE v bílém barevném provedení s klasickým horním i bočním výsuvem lahve.
Skladem
99
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Malý paličkový zvonek v bílém barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail