Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Dospělá kola Horská kola 29 palců Author Context ASL 18" šedá matná/zlatá 2025
Výška: 166 - 182 cm
Věk: od 12 let
Určeno pro dívkyK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | šedá matná/zlatá |
| Velikost rámu: | 18" |
| Rám: | triple butted hydroformní dural 6061 29" (ASL) |
| Vidlice: | RST F1RST 29 15 TRL, vzduchová, dálkově uzamykatelná (100 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated, 1.5" tapered |
| Převodník / Kliky: | SHIMANO M510-1, 32 zubů, 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení: | SHIMANO BB-52, BB unit |
| Přesmykač: | - |
| Měnič: | SHIMANO Deore |
| Řazení: | SHIMANO Deore (12) |
| Vícekolečko: | SHIMANO CS-M6100-12, 10-51 (12) |
| Řetěz: | KMC X12 |
| Náboje: | AUTHOR Helium 15 / SHIMANO, 15 × 100 mm přední pevná osa, 12 × 148 mm zadní pevná osa, 32 děr |
|---|---|
| Brzdy: | SHIMANO BR-MT410, kotoučové hydraulické (7" kotouče) |
| Ráfky: | AUTHOR Xenon TRC 29, 32 děr |
| Pláště: | VITTORIA Barzo, skládací, 29" × 2.25" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | AUTHOR Flatbar, 9°, 680 / 700 mm |
| Představec: | AUTHOR dural |
| Sedlovka: | AUTHOR dural (31.6) |
| Sedlo: | AUTHOR Fenix |
| Počet rychlostí: | 12 |
| Hmotnost: | - |
| Ročník: | 2025 |
| Velikost kol: | 29" |
Přední plastový blatník Author X-Bow QR, který se montuje do sloupku odpružené vidlice. Pro průmě...
Skladem
299
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zadní plastový blatník Author X-Bow, který se montuje na sedlovou trubku. Pro průměr kola 26 až 2...
Skladem
259
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Buďte slyšet a vidět se zvonkem AUTHOR AWA-51. Hlava zvonku je vyrobena z kvalitního duralu upevn...
Skladem
59
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Přední světlo AUTHOR A-Xray 150 lm a zadní světlo AUTHOR Duplex X6 20 lm.
Skladem
375
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Nová láhev AUTHOR Flash X9 s velkým hrdlem pro snadné plnění, čištění a přípravu energetických ná...
Skladem
89
Kč včetně DPH
Detail
AKCE