Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Juniorská kola 26" Author A-Matrix D 26 13,5" zelenozlatá/černá/limeta 2026
Výška: 135 - 160 cm
Věk: od 10 let
Určeno pro dívkyK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | zelenozlatá/černá/limeta |
| Velikost rámu: | 13,5" |
| Rám: | hliník 26" |
| Vidlice: | ZOOM Disc 26 (zdvih: 80 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 32 zubů 152 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. zapouzdřené |
| Měnič: | SHIMANO Acera |
| Řazení: | SHIMANO Acera (8) |
| Vícekolečko: | SHIMANO CS-HG400-8, 11-40 (8) |
| Řetěz: | KMC Z8.3 |
| Náboje: | QUANDO Disc 28, děr |
| Brzdy: | TEKTRO HD-J2820, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky: | TEKTRO HD-J2820 |
| Ráfky: | AUTHOR Argon 26, 28 děr |
|---|---|
| Paprsky: | nerez ocel 1.8 mm černé |
| Pláště: | KENDA Aptor 26" x 1.95" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | hliník, rise 20 mm, 620 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | hliník |
| Sedlovka: | hliník (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR Racer |
| Počet rychlostí: | 8 |
| Hmotnost: | - |
| Ročník: | 2026 |
| Velikost kol: | 26" |
Přední plastový blatník Author X-Bow QR, který se montuje do sloupku odpružené vidlice. Pro průmě...
Skladem
299
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zadní plastový blatník Author X-Bow, který se montuje na sedlovou trubku. Pro průměr kola 26 až 2...
Skladem
259
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Drátový cyklocomputer Cateye Velo 9 v černém barevném provedení s devíti funkcemi.
Do týdne
599
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Středový stojánek MAX1 Quick size, který je vhodný pro jízdní kola ve velikosti 26 až 29 palců v ...
Skladem
179
Kč včetně DPH
Detail
AKCE