Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Juniorská kola 29" Author A-Matrix 29D 18" titan/černá/červená 2026
Výška: 166 - 182 cm
Věk: od 12 let
Určeno pro chlapce i dívkyK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | titan/černá/červená |
| Velikost rámu: | 18" |
| Rám: | hliník 29" |
| Vidlice: | SUNTOUR XCE28 29 (80 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL, 32 zubů, 170 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP, zapouzdřené |
| Přesmykač: | - |
| Měnič: | SHIMANO Cues 4000 |
| Řazení: | SHIMANO Cues 4000 (9) |
| Vícekolečko: | SHIMANO CS-LG300-9, 11-46 zubů (9) |
| Řetěz: | KMC XGlide |
| Náboje: | QUANDO Disc, 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO HD-M276, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky: | TEKTRO HD-M276 WS |
|---|---|
| Ráfky: | AUTHOR Argon 29, 32 děr |
| Paprsky: | nerez ocel 1.8 mm černé |
| Pláště: | KENDA Aptor 29" x 2.10" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | hliník, rise 20 mm, 660mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | hliník |
| Sedlovka: | hliník (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR Cadet |
| Počet rychlostí: | 9 |
| Hmotnost: | 11,5 kg |
| Ročník: | 2026 |
| Velikost kol: | 29" |
Přední plastový blatník Author X-Bow QR, který se montuje do sloupku odpružené vidlice. Pro průmě...
Skladem
299
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zadní plastový blatník Author X-Bow, který se montuje na sedlovou trubku. Pro průměr kola 26 až 2...
Skladem
259
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Košík na lahev Force UNI v černém barevném provedení s klasickým horním i bočním výsuvem lahve.
Skladem
149
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Středový stojánek Author, který je vhodný pro jízdní kola ve velikosti 24 až 29 palců v černém ba...
Skladem
309
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Malý paličkový zvonek v červeném barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail