Úvod Juniorská kola 27,5" Author A-Matrix 27,5D 14" černá/červená 2026
Horské kolo Author A-Matrix 27,5D 14" černá/červená 2026
Výška: 140 - 158 cm
Věk: od 10 let
Určeno pro chlapce i dívkyParametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | černá/červená |
| Velikost rámu: | 14" |
| Rám: | hliník 27.5" |
| Vidlice: | SUNTOUR XCE28 27.5 (80 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL, 32 zubů, 165 / 170 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP, zapouzdřené |
| Měnič: | SHIMANO Cues 4000 |
| Řazení: | SHIMANO Cues 4000 (9) |
| Vícekolečko: | SHIMANO CS-LG300-9, 11-46 zubů (9) |
| Řetěz: | KMC XGlide |
| Náboje: | QUANDO Disc, 28 děr |
| Brzdy: | TEKTRO HD-J2820, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky: | TEKTRO HD-J2820 |
| Ráfky: | AUTHOR Argon 27.5, 28 děr |
|---|---|
| Paprsky: | nerez ocel 1.8 mm černé |
| Pláště: | KENDA Aptor 27.5" x 2.10" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | hliník, 20 mm, 640 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | hliník |
| Sedlovka: | hliník (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR Cadet |
| Počet rychlostí: | 9 |
| Hmotnost: | - |
| Ročník: | 2026 |
| Velikost kol: | 27,5" |
Alternativní produkty
Horské kolo Author Limit 27,5 14" černá/oranžová 2026
Author Limit 27,5 je lehké juniorské horské kolo navržené pro mladé jezdce, kteří chtějí sportovn...
Do 2 dnů
12 990
Kč včetně DPH
Detail
NOVINKA Související produkty
Author Blatník plast Author X-Bow QR přední
Přední plastový blatník Author X-Bow QR, který se montuje do sloupku odpružené vidlice. Pro průmě...
Skladem
299
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author Blatník plast Author X-Bow zadní
Zadní plastový blatník Author X-Bow, který se montuje na sedlovou trubku. Pro průměr kola 26 až 2...
Skladem
259
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author stojánek středový AKS-550A 24-29 palců černý
Středový stojánek Author, který je vhodný pro jízdní kola ve velikosti 24 až 29 palců v černém ba...
Skladem
309
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Force lahev Stripe 0,5l červeno-bílá
Cyklistická lahev Force Stripe o objemu 0,5 litru ve červeno-bílém barevném provedení.
Skladem
79
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author brašna na rám A-R282 MPP
S brašnou AUTHOR A-R282 MPP máte fotoaparát nebo telefon ihned po ruce v jakékoliv situaci.
Skladem
495
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


