Hustilka
Malá hustilka s držákem pro uchycení na kole (pod navářky pro košík na lahev), univerzální pro všechny typy ventilků.
Dárek zdarma v hodnotě 150 KčÚvod Dětská kola 14" Leader Fox Fox 14" růžová 2025
K tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Malá hustilka s držákem pro uchycení na kole (pod navářky pro košík na lahev), univerzální pro všechny typy ventilků.
Dárek zdarma v hodnotě 150 Kč
Zadní blikačka se 3 LED diodami, objímka s pryžovými redukcemi, zdroj 2xLR03 (AAA) baterie.
| Výrobce: | Leader Fox |
|---|---|
| Barva: | růžová |
| Velikost kol: | 14" |
| Rám: | dural |
| Vidlice: | pevná ocel |
| Převodník / Kliky: | CTS2-26 AS428 L:89 mm, 28T |
| Řetěz: | KMC C410 |
| Brzdy: | DISKOVÉ MECHANICKÉ |
| Paprsky: | ocel |
|---|---|
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | ŠÍŘKA: 460mm |
| Sedlo: | EXERACE |
| Počet rychlostí: | 1 |
| Hmotnost: | 7,9 kg |
| Ročník: | 2025 |
Malý paličkový zvonek v růžovém barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Juniorská přilba Author Trigger ve velikosti 52-56 cm v bílo-růžovém barevném provedení.
Skladem
399
Kč včetně DPH
Detail
AKCE