Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Juniorská kola 24" Leader Fox Capitan 24" oranžová 2025
Výška: 125 - 150 cm
Věk: 9 - 12 let
Určeno pro chlapce i dívkyK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Leader Fox |
|---|---|
| Barva: | oranžová |
| Velikost kol: | 24" |
| Rám: | dural |
| Vidlice: | PRUŽINA, ZDVIH:100mm |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL A10BP-TT L:152 mm, 36T |
| Měnič: | S-RIDE RD-M200 |
| Řazení: | S-RIDE, SL-M300, 8 RYCHLOSTÍ |
| Vícekolečko: | SHIMANO ACERA 8 RYCHLOSTÍ, 11-34T |
| Náboje: | KT-T04F / KT-C8XR, KAZETA |
|---|---|
| Brzdy: | DISKOVÉ MECHANICKÉ |
| Pláště: | INNOVA,24X2,10 |
| Pedály: | plast |
| Madla / Gripy: | pryž |
| Sedlo: | EXERACE |
| Počet rychlostí: | 8 |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Ročník: | 2025 |
Košík na lahev Force UNI v černém barevném provedení s klasickým horním i bočním výsuvem lahve.
Skladem
149
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Malý paličkový zvonek v oranžovém barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Cyklistická přilba Rock Machine Edge ve velikosti S/M (55-58 cm) v modro-oranžovém barevném prove...
Skladem
690
Kč včetně DPH
Detail
AKCE