Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Juniorská kola 24" Leader Fox Capitan 24" černá 2025
Výška: 125 - 150 cm
Věk: 9 - 12 let
Určeno pro chlapce i dívkyK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Leader Fox |
|---|---|
| Barva: | černá |
| Velikost kol: | 24" |
| Rám: | dural |
| Vidlice: | PRUŽINA, ZDVIH:100mm |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL A10BP-TT L:152 mm, 36T |
| Měnič: | S-RIDE RD-M200 |
| Řazení: | S-RIDE, SL-M300, 8 RYCHLOSTÍ |
| Vícekolečko: | SHIMANO ACERA 8 RYCHLOSTÍ, 11-34T |
| Náboje: | KT-T04F / KT-C8XR, KAZETA |
|---|---|
| Brzdy: | DISKOVÉ MECHANICKÉ |
| Pláště: | INNOVA,24X2,10 |
| Pedály: | plast |
| Madla / Gripy: | pryž |
| Sedlo: | EXERACE |
| Počet rychlostí: | 8 |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Ročník: | 2025 |
Košík na lahev Force UNI v černém barevném provedení s klasickým horním i bočním výsuvem lahve.
Skladem
149
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Malý paličkový zvonek ve světle zeleném barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Sada kompaktních blikaček AUTHOR Stake Mini USB s dobíjecí Li-ion baterií. Kompaktní design a uni...
Skladem
299
Kč včetně DPH
Detail
AKCE