Úvod Juniorská kola 24" GT Stomper Ace 24" modrá 2020
Dětské kolo GT Stomper Ace 24" modrá 2020
Výška: 125 - 150 cm
Věk: 9 - 12 let
Určeno pro chlapce i dívky
NOVINKA
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | GT |
|---|---|
| Barva: | modrá |
| Velikost kol: | 24" |
| Rám: | 24" GT Legit Fit Design, Alloy w/ Replaceable Hanger |
| Vidlice: | SR Suntour, 50mm Travel, 1-1/8" Threadless Steerer |
| Hlavové složení: | 1 1/8" AHEAD |
| Převodník / Kliky: | Prowheel, Pro-V30, 110mm length, 30T |
| Středové složení: | Zapouzdřený |
| Měnič: | Shimano Altus |
| Řazení: | Shimano Altus, 8-speed |
| Vícekolečko: | Sunrace, 11-34T, 8-Speed |
| Řetěz: | KMC Z51, 8-speed |
| Náboje: | Sealed Alloy Disc, QRAlloy, QR |
| Brzdy: | Promax mechanical disc, 160/160mm rotors |
|---|---|
| Brzdové páky: | Promax |
| Ráfky: | Double wall, w/ machined sidewall, 28h |
| Pláště: | Kenda Small Block Eight, 24 x 2.10" |
| Pedály: | GT Flat Pedal, resin |
| Řidítka: | Alloy Riser bar, 30mm rise, 600mm width |
| Madla / Gripy: | GT MTB |
| Představec: | Alloy Ahead, 30mm |
| Sedlovka: | Alloy Micro Adjust |
| Sedlo: | GT MTB |
| Počet rychlostí: | 8 |
| Hmotnost: | výrobce neuvádí |
| Ročník: | 2020 |
Související produkty
Force košík na lahev UNI černý
Košík na lahev Force UNI v černém barevném provedení s klasickým horním i bočním výsuvem lahve.
Skladem
149
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zvonek Baby Color červená
Malý paličkový zvonek v červeném barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Force cyklorukavice KID červená vel.S
Dětské cyklo rukavice v červeném barevném provedení, které jsou k dostání ve velikosti S.
Skladem
99
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Force lahev Stripe 0,5l červeno-bílá
Cyklistická lahev Force Stripe o objemu 0,5 litru ve červeno-bílém barevném provedení.
Skladem
79
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


