Úvod Dětská kola 20" Condor Alu dívčí 20" bílá 2021
AKCE
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Condor |
|---|---|
| Barva: | bílá |
| Velikost kol: | 20" |
| Rám: | dural |
| Vidlice: | pevná ocel |
| Převodník / Kliky: | ocelové, 36 zubů/127 mm klika |
| Středové složení: | THUN s průmysl. ložisky |
| Měnič: | Shimano TY-18 SS |
| Řazení: | Revo shift SLRS35 |
| Vícekolečko: | 6-kolečko Shimano |
| Řetěz: | - |
| Náboje: | ocel |
| Brzdy: | V-alu |
| Brzdové páky: | plast / dural |
|---|---|
| Ráfky: | alu 406x21, 28 otvorů |
| Paprsky: | ocel |
| Pláště: | - |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | ocel MTB, 480 mm |
| Madla / Gripy: | pryž |
| Představec: | ocelový, MTB, 60/150 mm |
| Sedlo: | bílé se stříbrno/šedým potiskem |
| Počet rychlostí: | 6 |
| Hmotnost: | 10,5 kg |
| Ročník: | 2021 |
Alternativní produkty
Související produkty
Etape cyklistické kalhoty Junior černá/růžová vel.140/146
Dětské cyklistické kalhoty Etape Junior v černo-růžovém barevném provedení s dětskou vložkou Soft...
Skladem
399
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Haven cyklorukavice Dream Unicorn
Dětské cyklo rukavice s motivem jednorožců dostupné ve velikostech XXS a S.
Skladem
119
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Juniorská přilba Author Trigger Inmold 173 54-58 cm bílá/růžová
Juniorská přilba Author Trigger ve velikosti 54-58 cm v bílo-růžovém barevném provedení.
Skladem
399
Kč včetně DPH
Detail
AKCE One košík přední plastový Happy růžový
Přední plastový košík s obrázkem jednorožce v růžovém barevném provedení.
Skladem
89
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


