Úvod Juniorská kola 24" Author Ultima 24" bílá/zelená/růžová 2025
Dětské kolo Author Ultima 24" bílá/zelená/růžová 2025
Výška: 125 - 150 cm
Věk: 9 - 12 let
Určeno pro dívkyParametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | bílá/zelená/růžová |
| Velikost kol: | 24" |
| Rám: | dural 6061 |
| Vidlice: | pevná ocel |
| Hlavové složení: | PRESTINE 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 32 zubů 152mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. zapouzdřené |
| Měnič: | SHIMANO TX800 |
| Řazení: | SHIMANO Revoshift (8) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG31-8 11-34 (8) |
| Řetěz: | KMC 8.1 |
| Náboje: | QUANDO 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO dural |
|---|---|
| Ráfky: | dural 32 děr |
| Paprsky: | ocel |
| Pláště: | 24" x 1.50" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | ocel 20 mm 580 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | dural |
| Sedlovka: | dural (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR |
| Počet rychlostí: | 8 |
| Hmotnost: | 10,5 kg |
| Ročník: | 2025 |
Alternativní produkty
Dětské kolo Author Limit 24" šedá/limeta/zelená 2025
Velice lehké kolo určené na zpevněné cesty, to je Author Limit 24, pro děti ve věku 6–9 let a výš...
Do 2 dnů
9 990
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Dětské kolo Author Limit 24" zelená/stříbrná/žlutá 2025
Velice lehké kolo určené na zpevněné cesty, to je Author Limit 24, pro děti ve věku 6–9 let a výš...
Skladem
9 190
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Související produkty
Force brašna na řidítka černá 8959845
Brašna na řidítka s uchycením na suchý zip s reflexními prvky v černém barevném provedení. Vhodná...
Skladem
175
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zvonek Baby Color růžová
Malý paličkový zvonek v růžovém barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Force cyklorukavice Square fluo-růžová vel.S
Dětské cyklo rukavice Square ve žluto-růžovém barevném provedení ve velikosti S.
Skladem
109
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Onguard zámek 1200x8 mm modrý
Lankový zámek Onguard v délce 1200 milimetrů v šedo-modrém barevném provedení.
Do týdne
160
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


