Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Dětská kola 20" Author Record 20" černá/oranžová 2026
Výška: 115 - 130 cm
Věk: 6 - 9 let
Určeno pro chlapce i dívkyK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | černá/oranžová |
| Velikost kol: | 20" |
| Rám: | hliník 20" |
| Vidlice: | hliník 20" |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 36 zubů 127 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. |
| Měnič: | SHIMANO TY300 |
| Řazení: | SHIMANO Revoshift (7) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG200-7 12-32 (7) |
| Řetěz: | KMC Z7 |
| Náboje: | QUANDO 20 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO |
|---|---|
| Ráfky: | hliník, 20 děr |
| Paprsky: | nerez ocel 1.8 mm černé |
| Pláště: | KENDA Small Block Eight skládací 20" × 1.50" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | kombo hliník, rise 20 mm, 540 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | kombo hliník |
| Sedlovka: | hliník (27.2) |
| Sedlo: | AUTHOR Pilot |
| Počet rychlostí: | 7 |
| Hmotnost: | 8,4 kg |
| Ročník: | 2026 |
Brašna na řidítka s uchycením na suchý zip s reflexními prvky v černém barevném provedení. Vhodná...
Skladem
175
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Středový stojánek MAX1 (Rock Machine) Quick size, který je vhodný pro dětská kola ve velikosti 16...
Skladem
239
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Malý paličkový zvonek v oranžovém barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Dětská vesta s reflexnimi nášivkami v signální žluté barvě. Velikost této vesty je univerzální ( ...
Skladem
199
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Sada kompaktních blikaček AUTHOR Stake Mini USB s dobíjecí Li-ion baterií. Kompaktní design a uni...
Skladem
299
Kč včetně DPH
Detail
AKCE