Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Juniorská kola 24" Author Limit 24" šedá/limeta/zelená 2025
Výška: 125 - 140 cm
Věk: 8 - 10 let
Určeno pro chlapce i dívkyK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | šedá/limeta/zelená |
| Velikost kol: | 24" |
| Rám: | dural 6061 |
| Vidlice: | dural 6061 |
| Hlavové složení: | PRESTINE 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 32 zubů 152mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. zapouzdřené |
| Měnič: | SHIMANO TX800 |
| Řazení: | SHIMANO Revoshift (8) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG31-8 11-34 (8) |
| Řetěz: | KMC 8.3 |
| Náboje: | QUANDO 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO dural |
|---|---|
| Ráfky: | dural 32 děr |
| Paprsky: | ocel |
| Pláště: | KENDA Small Block Eight 24" × 1.95" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | ocel 20 mm 580 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | dural |
| Sedlovka: | dural (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR |
| Počet rychlostí: | 8 |
| Hmotnost: | 9,9 kg |
| Ročník: | 2025 |
Malý paličkový zvonek ve světle zeleném barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Středový stojánek MAX1 Quick size, který je vhodný pro dětská kola ve velikosti 24 až 26 palců v ...
Skladem
179
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Dětské cyklo rukavice Etape Simple v modro-zeleném barevném provedení dostupné ve dvou velikostec...
Skladem
169
Kč včetně DPH
Detail
AKCE