Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Juniorská kola 24" Author Limit 24" bílá/zlatá 2026
Výška: 125 - 140 cm
Věk: 8 - 10 let
Určeno pro chlapce i dívkyK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | bílá/zlatá |
| Velikost kol: | 24" |
| Rám: | dural 6061 |
| Vidlice: | dural 6061 |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL, 32 zubů, 140 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. zapouzdřené |
| Měnič: | SHIMANO TX800 |
| Řazení: | SHIMANO Revoshift (8) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG31-8 11-34 (8) |
| Řetěz: | KMC 8.3 |
| Náboje: | QUANDO 28 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO |
|---|---|
| Ráfky: | dural 28 děr |
| Paprsky: | nerez ocel 1.8 mm černé |
| Pláště: | KENDA Small Block Eight, 24" x 1.75" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | hliník, rise 20 mm, 580 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | hliník |
| Sedlovka: | hliník (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR Racer |
| Počet rychlostí: | 8 |
| Hmotnost: | - |
| Ročník: | 2026 |
Malý paličkový zvonek v bílém barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Středový stojánek MAX1 Quick size, který je vhodný pro dětská kola ve velikosti 24 až 26 palců v ...
Skladem
179
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Sada blatníků Junior chrání proti bahnu a stříkající vodě, vhodné pro většinu jízdních kol veliko...
Skladem
160
Kč včetně DPH
Detail
NOVINKA Přilba AUTHOR FLOW přináší uživateli jízdu v pohodlné, odvětrané a bezpečné přilbě.
Skladem
695
Kč včetně DPH
Detail
AKCE