Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Dětská kola 20" Author Cosmic 20" šedá/černá/červená 2026
Výška: 115 - 130 cm
Věk: 6 - 9 let
Určeno pro chlapce i dívkyK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | šedá/černá/červená |
| Velikost kol: | 20" |
| Rám: | hliník 20" |
| Vidlice: | pevná ocel |
| Hlavové složení: | PRESTINE 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 36 zubů 127 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. |
| Měnič: | SHIMANO TY200 |
| Řazení: | SHIMANO Revoshift (6) |
| Vícekolečko: | SHIMANO MF-TZ510-6 14-28 (6) |
| Řetěz: | KMC Z6 |
| Náboje: | QUANDO 20 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO |
|---|---|
| Ráfky: | hliník, 20 děr |
| Paprsky: | nerez ocel 1.8 mm černé |
| Pláště: | KENDA Small Block Eight, 20" x 1.50" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | kombo hliník, rise 20 mm, 540 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | kombo hliník |
| Sedlovka: | hliník (27.2) |
| Sedlo: | AUTHOR Pilot |
| Počet rychlostí: | 6 |
| Hmotnost: | - |
| Ročník: | 2026 |
Brašna na řidítka s uchycením na suchý zip s reflexními prvky v černém barevném provedení. Vhodná...
Skladem
175
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Středový stojánek, který lze připevnit na dětská kola ve velikosti 16 až 20 palců v černém barevn...
Skladem
129
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Košík AUTHOR Junior pro uchycení láhve Author Mirage 350 ml.
Skladem
130
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Sada blatníků Junior chrání proti bahnu a stříkající vodě, vhodné pro většinu jízdních kol veliko...
Skladem
160
Kč včetně DPH
Detail
NOVINKA Sada blikaček v silikonovém pouzdře MAX1 Cropp obsahující dvě světýlka se dvěma LED diodami ve žl...
Skladem
139
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Cyklistická láhev Author by Tacx. Láhev Shanti je vybavena víčkem s membránou, která zabraňuje &q...
Skladem
179
Kč včetně DPH
Detail
AKCE