Úvod Dětská kola 20" Author Cosmic 20" bílá/růžová 2025
Parametry
| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | bílá/růžová |
| Velikost kol: | 20" |
| Rám: | dural |
| Vidlice: | pevná ocel |
| Hlavové složení: | PRESTINE 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL 36 zubů 127 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. |
| Měnič: | SHIMANO TY200 |
| Řazení: | SHIMANO Revoshift (6) |
| Vícekolečko: | SHIMANO MF-TZ510-6 14-28 (6) |
| Řetěz: | KMC Z6 |
| Náboje: | QUANDO 20 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO dural |
|---|---|
| Ráfky: | dural 20 děr |
| Paprsky: | ocel černé |
| Pláště: | AUTHOR Speed Master 20" × 1.75" |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | dural 20 mm 540 mm |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | dural |
| Sedlovka: | dural (27.2) |
| Sedlo: | AUTHOR Pilot |
| Počet rychlostí: | 6 |
| Hmotnost: | 8,8 kg |
| Ročník: | 2025 |
Alternativní produkty
Dětské kolo Author Record 20" bílá/stříbrná/červená 2025
Superlehké kolo Author Record ve velikosti 20 palců je nepostradatelný parťák malého závodníka či...
Skladem
8 390
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Související produkty
MAX 1 stojánek středový Quick size 16-20 palců černý
Středový stojánek MAX1 (Rock Machine) Quick size, který je vhodný pro dětská kola ve velikosti 16...
Skladem
239
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author cyklorukavice Junior X6 růžová/bílá vel.S
Dětské cyklo rukavice Author Junior X6 v růžovo-bílém barevném provedení dostupné ve velikosti S.
Skladem
150
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zvonek Baby Color růžová
Malý paličkový zvonek v růžovém barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Juniorská přilba Author Trigger Inmold 173 52-56 cm bílá/růžová
Juniorská přilba Author Trigger ve velikosti 52-56 cm v bílo-růžovém barevném provedení.
Skladem
399
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author košík na lahev ABC Junior objímka
Košík AUTHOR Junior pro uchycení láhve Author Mirage 350 ml.
Skladem
130
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author sada světel Shot Silicone
Zvyšte úroveň svého bezpečí a buďte vidět s blikačkami Author Shot Silicone. Malá universální bli...
Montáž a seřízení zdarma


