Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Juniorská kola 24" Author A-Matrix 24D 24" titan matná/černá/červená 2026
Výška: 125 - 150 cm
Věk: 9 - 12 let
Určeno pro chlapce i dívkyK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | titan matná/černá/červená |
| Velikost kol: | 24" |
| Rám: | dural |
| Vidlice: | ZOOM Disc 24 (50 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL, 32 zubů, 140 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. zapouzdřené |
| Měnič: | SHIMANO TX800 |
| Řazení: | SHIMANO Acera (8) |
| Vícekolečko: | SHIMANO CS-HG31-8, 11-34 zubů (8) |
| Řetěz: | KMC Z8.3 |
| Náboje: | QUANDO Disc, 28 děr |
| Brzdy: | TEKTRO HD-J2820, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky: | TEKTRO HD-J2820 |
|---|---|
| Ráfky: | hliník, 28 děr |
| Paprsky: | nerez ocel 1.8 mm černé |
| Pláště: | KENDA Aptor 24" x 1.95" |
| Řidítka: | hliník, rise 20 mm, 580 mm |
| Pedály: | plast |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | hliník |
| Sedlovka: | hliník (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR Racer |
| Počet rychlostí: | 8 |
| Hmotnost: | - |
| Ročník: | 2026 |
Brašna na řidítka s uchycením na suchý zip s reflexními prvky v černém barevném provedení. Vhodná...
Skladem
175
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Košík na lahev Force UNI v černém barevném provedení s klasickým horním i bočním výsuvem lahve.
Skladem
149
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Středový stojánek Author, který je vhodný pro jízdní kola ve velikosti 24 až 29 palců v černém ba...
Skladem
309
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Malý paličkový zvonek v červeném barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Přilba Author Pulse LED X8 s integrovanou blikačkou v neonově červeném barevném provedení.
Skladem
595
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Zvyšte úroveň svého bezpečí a buďte vidět s blikačkami Author Shot Silicone. Malá universální bli...