Cyklocomputer
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 KčÚvod Juniorská kola 24" Author A-Matrix 24" bílá/stříbrná/růžová 2026
Výška: 125 - 150 cm
Věk: 9 - 12 let
Určeno pro dívkyK tomuto výrobku si můžete v košíku vybrat jeden z následujících dárků. Samozřejmě zdarma.
Cyklocomputer, drátové provedení včetně baterie (obrázek je ilustrativní).
Dárek zdarma v hodnotě 299 Kč| Výrobce: | Author |
|---|---|
| Barva: | bílá/stříbrná/růžová |
| Velikost kol: | 24" |
| Rám: | dural |
| Vidlice: | ZOOM 24 (50 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník / Kliky: | PROWHEEL, 32 zubů, 140 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP. zapouzdřené |
| Měnič: | SHIMANO TX800 |
| Řazení: | SHIMANO Revoshift (8) |
| Vícekolečko: | SHIMANO CS-HG31-8, 11-34 (8) |
| Řetěz: | KMC Z8.3 |
| Náboje: | QUANDO 28 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO |
|---|---|
| Ráfky: | hliník, 28 děr |
| Paprsky: | nerez ocel 1.8 mm černé |
| Pláště: | KENDA Aptor 24" x 1.95" |
| Řidítka: | ocel 20 mm 580 mm |
| Pedály: | plast |
| Madla / Gripy: | AUTHOR pryž |
| Představec: | hliník |
| Sedlovka: | hliník (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo: | AUTHOR Racer |
| Počet rychlostí: | 8 |
| Hmotnost: | - |
| Ročník: | 2026 |
Brašna na řidítka s uchycením na suchý zip s reflexními prvky v černém barevném provedení. Vhodná...
Skladem
175
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Středový stojánek Author, který je vhodný pro jízdní kola ve velikosti 24 až 29 palců v černém ba...
Skladem
309
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Malý paličkový zvonek v růžovém barevném provedení.
Skladem
49
Kč včetně DPH
Detail
Dětské cyklo rukavice Etape Tiny v růžovo-bílém barevném provedení dostupné ve dvou velikostech (...
Skladem
149
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Sada blatníků Junior chrání proti bahnu a stříkající vodě, vhodné pro většinu jízdních kol veliko...
Skladem
160
Kč včetně DPH
Detail
NOVINKA Dětský cyklodres Etape Peddy v růžovo-bílém barevném provedení, který je dostupný ve velikosti 14...
Skladem
339
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Sada blikaček v silikonovém pouzdře MAX1 Cropp obsahující dvě světýlka se dvěma LED diodami v bíl...
Skladem
139
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Nejprodávanější model v kategorii 24“ kol je dlouhodobě Author A-Matrix 24. Je určen pro děti ve ...
Do 2 dnů
10 990
Kč včetně DPH
Detail
AKCE