Úvod Juniorská kola 24" Apache Tuari X 24" červená 2020
Dětské kolo Apache Tuari X 24" červená 2020
Výška: 125 - 150 cm
Věk: 9 - 12 let
Určeno pro chlapce i dívky
NOVINKA
Vyprodáno
Parametry
| Výrobce: | Apache |
|---|---|
| Barva: | červená |
| Velikost kol: | 24" |
| Rám: | dural |
| Vidlice: | pevná hliníková |
| Hlavové složení: | Spec (semi-integrované) |
| Převodník / Kliky: | Wheeltop (160 mm /32 zubů) |
| Středové složení: | FP-B902 |
| Měnič: | Shimano Acera M3000 |
| Řazení: | Shimano Acera M2000 |
| Vícekolečko: | Shimano HG200 (11 - 34 zubů) |
| Řetěz: | KMC X9-73 |
| Náboje: | KT A55F / KT AZER |
| Brzdy: | Spec V-brake |
|---|---|
| Ráfky: | Remerx Dragon Line 719 (622 x 19 mm) |
| Pláště: | Schwalbe CX Comp (24 x 1,85") |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | Spec Stage (31,8 / 600 mm) |
| Madla / Gripy: | Ergon GA-20 |
| Představec: | Spec Phase (31,8 / 60 mm) |
| Sedlovka: | Spec (27,2 / 300 mm) |
| Sedlo: | Spec Kids |
| Počet rychlostí: | 9 |
| Hmotnost: | 9,7 kg (bez pedálů) |
| Ročník: | 2020 |
Související produkty
Force brašna na řidítka černá 8959845
Brašna na řidítka s uchycením na suchý zip s reflexními prvky v černém barevném provedení. Vhodná...
Skladem
175
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Author zvonek černý
Buďte slyšet a vidět se zvonkem AUTHOR AWA-51. Hlava zvonku je vyrobena z kvalitního duralu upevn...
Skladem
59
Kč včetně DPH
Detail
AKCE Force lahev Fine 0,5l petrolejová
Cyklistická lahev Force Fine o objemu 0,5 litru v petrolejovém barevném provedení.
Skladem
99
Kč včetně DPH
Detail
AKCE MAX 1 stojánek středový Quick size 24-26 palců černý
Středový stojánek MAX1 Quick size, který je vhodný pro dětská kola ve velikosti 24 až 26 palců v ...
Skladem
179
Kč včetně DPH
Detail
AKCE
Montáž a seřízení zdarma


