Anketa

Přihlášení uživatele
Nová registrace Zapomenuté heslo
Ke každému kolu dárek a doprava Zdarma.
Aktuality

22.07.2015 - Zdravé lahve - nové motivy!

Právě nyní naleznete v naší nabídce oblíbené zdravé lahve s novými motivy - mořská panna, příšerky a záchranáři. Pro připomenutí uvádíme, že je lahev hygienicky nezávadná pro veškeré i sycené nápoje, která je vyrobena z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Bez plísní, zápachu, ftalátů, změkčovadel a BPA. Zdravá lahev nepojímá pachy, netvoří se v ní plísně, je vhodná pro všechny typy nápojů bez omezení.

11.06.2015 - NOVINKY LEADER FOX 2016

Český výrobce jízdních kol Leader Fox nezahálí a již naskladnil nové modely dětských kol ve velikosti 16, 18, 20 a 24 palců pro sezónu 2016. Jedná se o přepracované oblíbené modely Busby Girl a Snake Boy a taky zcela nové modely Santy a Capitan. Myslíme, že jsou povedené. Co vy na to?

16.04.2015 - Dětské sedačky Hamax opět skladem!

Rádi bychom Vás upozornili na naskladnění každoročně oblíbených dětských sedaček norské značky Hamax. Jedná se o sedačky zadní samonosné (modely Kiss a Smiley) a zadní samonosné polohovací (modely Sleepy a Siesta). Navíc je v nabídce také set dětské sedačky Kiss s helmou ve třech barevných kombinacích.

Newsletter

Pro pravidelné zasílání našich akčních nabídek zadejte Váš e-mail:

Zajímavé weby se zbožím pro děti Dětské oblečení